Neymar dráždí soupeře, jsou kritizováni

Posted By Admin on Monday 05th February 2018

Před pár dny porazila Paříž Saint-Germain PSG 3: 2 Rennes, ale Neymar hrál triky na své soupeře ve hře. Neymar v předstírání, že vytahuje soupeře nahoru, právě když druhá strana z ruky, Neymar rychle odložil ruku pryč, tvář také ukázat Sly úsměv. Neymarovo chování způsobilo jeho bývalý nejstarší bratr Xavi Hernandez Creus nespokojenost. Současně také zklamá pro fanoušky Dětské fotbalové dresy. Po Xavi Hernandezu Creusovi v mediálním rozhovoru kritizoval Neymara. Po skončení hry fanoušci mluví o tom a většina lidí obviňuje kritiku za jejich chování Neymar. Mnoho lidí je s Neymarem nespokojeno, protože mají pocit, že Neymar nerespektuje své soupeře.


Neymar řekl ve veřejném prohlášení, že záležitost byla čistě "vtip" a chtěl oživit atmosféru. Podle jeho slov a skutků Neymar má jeho EQ problém. Neymarova dovednost je velmi dobrá, často hraje ve hře všechny druhy triků, hraje kousky. Nicméně, také může vysvětlit problém, to je Neymar chtít vyhrát hru je snadná, ale chtějí vyhrát respekt soupeře je velmi obtížné! Opravdu se domníváme, že musí být dobrým příkladem fanoušků Dětský fotbalový dres Neymar.

Neymar má zručnost pro dovednosti, vynikající dovednosti, ale na hřišti je vše ovládáno mozkem, pokud bude schopen dělat v budoucnu, duševně zralý, Neymar se pravděpodobně stane uznávanou osobou jako Lionel Messi. Naopak, pokud je Neymar stále velice záměrný, je to, že má problém, nemůže být velký člověk nebo se dokonce stát klaunem. Pokud jde o následné zprávy, můžete kliknout na odkaz a sledovat naše webové stránky. Samozřejmě, že chcete koupit Dětské fotbalové dresy s potiskem, lze také zakoupit prostřednictvím naší internetové stránky online, podpořit rychlé globální doručení a mít příležitost získat nejnižší ceny.Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Dětské fotbalové dresy, Dětský fotbalový dres Neymar, Dětské fotbalové dresy s potiskem